FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Co to jest Spray Tan?

Created with Sketch.

 Opalanie natryskowe polega na rozpylaniu na skórze bezzapachowego tonera brązującego. Natrysk wytwarza delikatną mokrą mgiełkę, która równomiernie osiada na skórze, wykluczając powstanie zacieków i plam. Efekt opalenizny, który uzyskujemy w niczym nie przypomina niechcianej "pomarańczy" - częstego efektu po zastosowaniu samoopalacza. Dzieje się to poprzez reakcję chemiczną, jaka zachodzi pomiędzy tonerem a aminokwasami i ph zawartymi w naszej skórze. Można powiedzieć, że skóra sama zdecyduje o odcieniu opalenizny, czyniąc go tym samym naturalnym.

Czy to jest bezpieczne?

Created with Sketch.

Opalanie natryskowe jest jedną z najbezpieczniejszych metod opalania. 

Nie powoduje uszkodzeń skóry, nawet w przypadku głębokiej opalenizny, W przeciwieństwie do kosmetyków samoopalających, nie tworzy plam i zacieków, bowiem podczas aplikacji mamy całkowitą kontrolę nie tylko nad intensywnością koloru, ale także nad stopniem pokrycia ciała. Dzięki temu opalenizna natryskowa, daje gwarancję otrzymania efektu opalania dokładnie takiego, jaki chcemy. Płyn, który pokrywa ciało ma też właściwości pielęgnujące.Say hello

Here you might briefly introduce yourself and explain what you do. What makes you unique, and how can you help your customers? You don’t have to write a lot. It’s actually a good idea to keep your text short, since most people don’t read very much on a screen.

CALIFORNIA SPRAY TAN
ul. Rakowicka 22C/99
31- 510 Kraków
tel. +48 513 127 673
WhatsApp: +97 1 505 501 506
california.spray.tan@gmail.com
Dostępne godziny: 
poniedziałek - niedziela 9:00 - 20:00